POZOR: Na Trnavskom mýte už 8. apríla sprístupnia opravené a zatvoria neopravené časti podchodu


Foto: POZOR: Na Trnavskom mýte už 8. apríla sprístupnia opravené a zatvoria neopravené časti podchodu Foto: Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Práce na rekonštrukcii podchodu na Trnavskom mýte pokračujú podľa plánu. Od 8. apríla by sa mali verejnosti sprístupniť doteraz uzavreté časti. Na výmenu sa uzavrú tie časti, ktoré boli prístupné doteraz a práce budú pokračovať. Práce tak prechádzajú do poslednej fázy rekonštrukcie.

Verejnosti sa od nedele 8. apríla sprístupnia časti Nástupište č.1, Nástupište č.2 a vstup do podchodu č.1 zo strany Novej tržnice. Týmto sa podľa plánov končí dôležitá časť revitalizácie podchodu.

Deň po sprístupnení týchto častí verejnosti, teda 9. apríla, uzavrú kvôli pokračovaniu prác Nástupište č.3, vstup do podchodu č. 2 (Istropolis), vstup č.3 (Vajnorská) a vstup č.4 (CENTRAL).

Cieľom obmedzení je zabezpečiť čo najväčšiu mieru bezpečnosti. Vybrané alternatívne trasy schválili po spoločnej dohode odborníci z dopravy, Dopravného podniku Bratislavy, Mestskej polície a Krajského dopravného inšpektorátu. Trasy boli zároveň odsúhlasené Operatívnou komisiou pre určovanie dopravných značiek a dopravných zariadení magistrátu.
Projekt rekonštrukcie realizuje Mesto Bratislava v spolupráci s investorom Immocap Group, a.s. Bližšie a podrobné informácie o postupe prác a predovšetkým o organizácii dopravy na tomto mieste nájdete na stránke www.trnavskemyto.sk.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy