Pozor na dopravné obmedzenia v centre Bratislavy v súvislosti s dnešným pochodom, jazdite opatrne


Foto: Pozor na dopravné obmedzenia v centre Bratislavy v súvislosti s dnešným pochodom, jazdite opatrne Foto: ilustračná

Polícia v Bratislave upozorňuje na dopravné obmedzenia, ktoré čakajú vodičov v centre hlavného mesta dnes popoludní. V súvislosti so zabezpečením pokojného a plynulého priebehu dnešného verejného zhromaždenia polícia upozorňuje vodičov, aby zvýšili pozornosť a rešpektovali pokyny osôb, ktoré budú dopravu usmerňovať.

V čase od cca 16.30 h do ukončenia zhromaždenia bude obmedzená osobná doprava a tiež mestská hromadná doprava na Námestí SNP aj v priľahlých uliciach Starého mesta, najmä na Klobučníckej ul., Uršulínskej ul., Špitálskej ul., Štúrovej ul., Jesenského ul., Medenej ul. A Hurbanovom námestí.

„Vodičom, ktorí počas dňa budú parkovať na uvedených miestach odporúčame aby si do 16.30 h preparkovali svoje vozidlá na iné miesta, nakoľko to už potom pravdepodobne nebude možné. Dopravu v uvedených úsekoch budú usmerňovať a regulovať hliadky dopravnej polície podľa vzniknutej dopravno-bezpečnostnej situácie,“ informovala Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave.

Po ukončení zhromaždenia je potrebné rátať aj s určitými dopravnými obmedzeniami súvisiacimi z rozptylom väčšieho množstva ľudí, predovšetkým v lokalitách ako napr. Hodžovo námestie, Kamenné námestie, Špitálska ulica.

Polícia tiež upozorňuje chodcov, že vzhľadom na veľký počet zhromaždených osôb môžu počas konania verejného zhromaždenia nastať problémy aj pri pešom presune cez Námestie SNP, a preto bude lepšie ak na presun využijú priľahlé ulice. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Bratislava