VIDEO: Muž v Petržalke udieral do áut, neskôr sa pobil s vodičom. Spacifikovať ho musela polícia


Foto: VIDEO: Muž v Petržalke udieral do áut, neskôr sa pobil s vodičom. Spacifikovať ho musela polícia Foto: Facebook/HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave boli včera krátko pred 14:30 hod. vyslaní na pomoc mestským policajtom. Na Jungmannovej ulici sa totiž nachádzal agresívny muž, ktorý mal chodiť po vozovke, obmedzovať vodičov a udierať do vozidiel.

Podľa informácií polície mal dokonca mať aj fyzický konflikt s jedným z vodičov. Policajti ho po príchode na miesto spacifikovali, pričom muž kládol aktívny odpor. Následne ho podrobili dychovej skúške. Tá preukázala požitie alkoholu, keďže nafúkal 3,33 promile.

„Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V bolo v tejto súvislosti už začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva, objasňovaním presných príčin a okolností tohto prípadu ako aj vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti voči konkrétnej osobe sa policajti intenzívne zaoberajú,“ uviedla polícia na sociálnom médiu.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: