Vo veku 53 rokov náhle zomrel spevák kapely Maxim Turbulenc. Stojí za hitom Jede jede Mašinka


Foto: Vo veku 53 rokov náhle zomrel spevák kapely Maxim Turbulenc. Stojí za hitom Jede jede Mašinka Foto: Facebook/Maxim Turbulenc

Hudobný svet nečakane opustil český spevák Daniel Vali vo veku 53 rokov. Ten dlhé roky pôsobil v hudobnom zoskupení Maxim Turbulenc, ktorá stojí za hitom Jede Jede Mašinka. Spevák Vali by tento rok so svojou skupinou oslávil 30. výročie vstupu na hudobnú scénu.

O jeho úmrtí informoval portál CNN Prima News. Spevák bol na večeri s priateľmi, vrátane bubeníka zo skupiny Divokej Bill, kde rozprával vtipy a všetci sa dobre zabávali. V tom sa mal jeho zdravotný stav prudko zhoršiť, keďže zrazu sa bez známok života zosypal k zemi.

Na miesto bola privolaná aj rýchla zdravotná pomoc, ktorá sa ho takmer hodinu snažila priviesť späť k životu. Spevákovi Danielovi Valimu však už nedokázali pomôcť. Príčinou jeho náhlej smrti je pravdepodobne infarkt.

„Ešte včera sme sa rozprávali, bol úplne v pohode, plný elánu. Je to hrozné. Nemôžem uveriť tomu, čo sa stalo,“ uviedol pre CNN Prima News jeho kolega Tomáš Báča. Ďalej povedal, že im bude veľmi chýbať, a že išlo o úžasného človeka, ktorý rád rozdával radosť.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu