Chcete si privyrobiť 69 eur za deň? Petržalka láka ľudí do volebných komisií


Foto: Chcete si privyrobiť 69 eur za deň? Petržalka láka ľudí do volebných komisií Foto: Pexels

Prvé kolo celonárodných prezidentských volieb nás čaká už 23. marca. ️Prípadné druhé kolo je naplánované na 6. apríla. Pre samosprávy z toho vyplýva viacero povinností.

Jednou z nich je vybaviť dostatočný počet volebných miestností nielen materiálne, ale aj fyzicky. Okrem delegovaných členov politických strán hľadá bratislavská mestská časť Petržalka do svojich okrskových volebných komisií členov aj z radov verejnosti.

Pre účel prezidentských volieb bude Petržalka rozdelená na 57 volebných okrskov, čo znamená i rovnaký počet volebných komisií. Každá z nich musí byť zložená z piatich členov a zapisovateľa. Celkovo tak potrebujú nájsť približne 300 ľudí.



Treba vyplniť formulár

Registrovať sa za člena okrskovej volebnej komisie môže každý, kto má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, dovŕšil minimálne 18 rokov a má spôsobilosť na právne úkony.

Ak vás ponuka zaujala a chceli by ste sa prihlásiť, stačí vyplniť jednoduchý formulár. Po úspešnej registrácii do databázy záujemcov vás budú informovať spätnou SMS správou. Finančnou odmenou za dohliadanie na úspešný priebeh volebného dňa bude 69 eur v čistom a zabezpečená strava na celý deň.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu