Billa upozorňuje bratislavských zákazníkov na podozrivého muža, ktorý sa vydáva za jej zamestnanca


Foto: Billa upozorňuje bratislavských zákazníkov na podozrivého muža, ktorý sa vydáva za jej zamestnanca Foto: Facebook/BILLA Slovensko

Maloobchodná spoločnosť Billa Slovensko upozorňuje na svojom facebookovom účte svojich zákazníkov, aby si dali pozor na neznámeho muža, ktorý sa vydáva za zamestnanca jednej z jej bratislavských predajní.

Podľa obyvateľov Petržalky sa po sídlisku pohybuje doposiaľ neidentifikovaný muž, ktorý navštevuje ľudí priamo v ich domovoch s cieľom im ponúknuť parfumy alebo iný tovar osobnej spotreby za podozrivo nízku cenu. V súvislosti s tým sa odvoláva na fakt, že je zamestnancom BILLA s.r.o., pričom tvrdí, že s kartou BILLA Bonus vie tovar predať za ešte výhodnejšiu cenu.

Spoločnosť upozorňuje svoje zákazníčky a zákazníkov, že sa v plnej miere dištancuje od daného konania. Uvedený muž podľa nej zneužíva a poškodzuje dobré meno firmy. Na jeho konanie si treba dať pozor aj v iných mestských častiach Bratislavy, nakoľko sa môže pohybovať po viacerých miestach.

V súvislosti s tým maloobchodná spoločnosť žiada, aby občania, ktorí disponujú potrebnými informáciami, kontaktovali bezplatnú zákaznícku linku na čísle 0800 131 121 alebo Políciu Slovenskej republiky na telefónnom čísle 158.


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu